СЄВЄРОДОНЕЦЬКА МІСЬКА ПУБЛІЧНА БІБЛІОТЕКА

Меню сайту
Категорії розділу
Мої статті [98]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Мої статті

Українські наукові товариства
Національна академія наук України — це вища державна наукова організація України, що заснована на державній власності та користується правами самоврядності, яка полягає  у  самостійному  визначенні тематики досліджень, своєї  структури, вирішенні науково-організаційних, господарських, кадрових питань, здійсненні міжнародних наукових зв’язків. 

Академія наук вищої школи України — Академія об’єднує понад 300 провідних учених українських ВНЗ. Наукові відділення Академії (їх сьогодні 14) стали протягом минулого року співорганізаторами декількох резонансних наукових конференцій з усіх галузей знань, - від конференції, присвяченої сторіччю визначного українського перекладача Г.П.Кочура у Львові до Міжнародних конференцій з фізики напівпровідників у Запоріжжі і з сенсорики в Одесі. Академія з 1997 року видає знаний в Україні науково-практичний журнал «Освіта і управління». З 2010 року почав виходити широкопрофільний науковий журнал англійською мовою «Scientific Horizons”, оригінальні та оглядові статті з якого реферуються в базі SCOPUS.

Всеукраїнська експертна мережа — громадська організація, що сприяє більш ефективному використанню наукового та творчого потенціалу експертного середовища України. 

Наукове товариство ім. Шевченка — перша українська національна академія наук. Товариство створене в 1873 р. у Львові за ідеєю подвижників відродження Сходу і Заходу України. Під сучасну пору НТШ в Україні об'єднує понад 1400 вчених, які зосереджені в 6 секціях та 35 різнопрофільних комісіях, що надає Товариству універсальний академічний статус. 


Об'єднання "Воднева Енергетика" —  було створене в 2009 році рішенням прихильників водню,  для об'єднання зусиль задля розповсюдження водневих технологій на території України, створення законодавчої бази та норм безпеки, роз'яснення населенню користі від використання водню, як палива, а також для звернення уваги молодих до найголовніших проблем сучасності. 


Технічна еліта України —  всеукраїнська недержавна організація яка має за мету сприяння розвитку технологій для сталого та гармонійного розвитку суспільства та підняття престижності технічної еліти України. 

Українське фізичне товариство — засноване в 1990 році, товариство сприяє фізичним дослідженням, створенню нових технологій та розповсюдженню знань з фізики. 

Українське математичне товариство
 — всеукраїнська творча громадська організація. Метою УМТ є задоволення та захист творчих інтересів математиків, сприяння створенню умов для їх роботи, розвитку математичної науки та освіти і впровадженню наукових розробок у практику. 

Українське біофізичне товариство — добровільна і самоврядна наукова громадська організація викладачів і науковців, зайнятих в галузі біофізики, або суміжних з нею областях, а також аспірантів і студентів – біофізиків. 

Українське товариство генетиків і селекціонерів ім. М.І.Вавилова
 —  всеукраїнська громадська організація, що об’єднує на добровільних засадах фахівців, які беруть участь у науково-дослідницькій, педагогічній та практичній діяльності у галузі генетики, селекції, біотехнології та суміжних наук. 

Українське ботанічне товариство — створене у 1925 році як наукове товариство при Академії наук України. Члени УБТ беруть участь у заходах по організації збереження біорізноманіття держави, сприяють розвитку ботанічної науки, консультують населення, проводять екскурсії, надають методичну допомогу.  

Українське біохімічне товариство
 — всеукраїнська добровільна, самоврядна науково-громадська організація науковців, викладачів, аспірантів, студентів та інших фахівців-біохіміків. Основна мета Товариства - об’єднання вчених для розвитку біохімії та споріднених наук, захист їх фахових інтересів, взаємна координація науково-дослідної роботи та обмін досвідом між вченими. 

Українське наукове товариство паразитологів
 — було засноване у 1945 році за участю фахівців трьох основних напрямків паразитологічної науки - біологічного, медичного і ветеринарного. Основним завданням УНТП було і залишається об’єднання фахівців на професійній основі для координації і розробки актуальних проблем паразитології, пропаганди нових знань. 

Наукове товариство студентів та аспірантів Київського національного університету імені Тараса Шевченка — наукова молодіжна організація, союз Наукових товариств студентів та аспірантів факультетів та інститутів, що сприяє розвитку науки та виникненню інтересу до наукової роботи в молодіжному середовищі Київського університету. НТСА КНУ є одним з найстаріших молодіжних наукових товариств подібного типу в Україні. 

Категорія: Мої статті | Додав: Библио-1 (13.04.2011)
Переглядів: 812 | Теги: научные общества, наукові товариства, вчені, обєднання громадян | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Соц.сети
https://www.facebook.com
Вхід на сайт
Пошук
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2019