Головна » 2016 » Червень » 14 » "Жива бібліотека" єднає Україну
"Жива бібліотека" єднає Україну

Сєвєродонецька міська публічна бібліотека 13 червня вітала у себе в гостях діячів української культури в рамках соціального проекту «ЖИВА БІБЛІОТЕКА».

Цей  проект реалізується благодійним фондом «Бібліотечна країна» спільно з командою випускників 12-го семінару «Відповідальне лідерство» ініціативи Аспен в Україні.

Метою проекту “Жива бібліотека” є не тільки оновлення бібліотечних фондів переважно сучасною українською літературою та поширення культури читання, а й активізація діалогу шляхом проведення зустрічей діячів української культури з читачами, які мешкають у зоні АТО.

На зустріч з сєвєродончанами приїхали радник Міністра інфраструктури Юрій Гусєв, генеральний директор та засновник видавництва “Фоліо” Олександр Красовицький, керівник школи розвитку людини «Хіментайм», соціальний психолог, Тамара Сухенко та українські письменники  Андрій Кокотюха і Любко Дереш.

Привітати гостей у нашому місті прийшли заступник голови Луганської військово-цивільної адміністрації Лішик Ольга Петрівна та заступник голови міста Сєвєродонецька Гавриленко Андрій Анатолійович.

Дванадцять видавництв України передали до нашої бібліотеки  понад триста книжок сучасної української літератури, світової, фахової та дитячої літератури.

Для шанувальників сучасної української літератури приємним дарунком стало спілкування з Андрієм Кокотюхою, який розповів про те, як він почав писати книги та про свій досвід в українському кінематографі.

Стати справжніми письменниками наші читачі спробували з Любко Дерешем, який провів творчі ігри по створенню сюжету та написанню діалогів для вигаданих героїв.

Тепле спілкування, автографи та посмішки зберегли на своїх світлинах фотографи на згадку про цю унікальну зустріч. Своїми фото ми поділимось із вами https://www.facebook.com/180715845313085/photos/?tab=album&album_id=1139446029440057

Переглядів: 266 | Додав: Библио-1 | Рейтинг: 5.0/6
«  Червень 2016  »