Головна » 2012 » Грудень » 18 » Забілів снігами гай, їде святий Миколай
Забілів снігами гай, їде святий Миколай
В холодний грудневий день в святково прибрану залу нашої бібліотеки постукав святий Миколай. Споконвіку любила і шанувала Україна святого Чудотворця Миколая, який приносив у дім родинну радість, душевний спокій, а ще захищав бідних та знедолених і маленьких дітей.

Найбільше люблять святого Миколая діти. То ж і завітали до нас саме діти, учні 5-Б класу СЗШ № 5 разом зі своїм класним керівником Поповою Т.В. і бібліотекарем Бойко М.П.

Яке чудове театралізоване дійство проходило у нас з музикою, піснями та танцями, веселими іграми та конкурсами. Кружляв у злодійському танку Бісик; ніби ніжні хмаринки пропливали в танці чарівні Зірочки. А як старались виконувати свої ролі дівчата в українських костюмах та добрі Янголи!

Активними були і глядачі, бо кожен хотів отримати подарунок від святого Миколая. Його роль виконував учень 11-ого класу цієї ж школи Ілля Чуйков.

Приємно співпрацювати з відповідальними педагогами і бібліотекарем СЗШ № 5 і її вихованими дітьми.

Свято ще раз підтвердило, що дуже важливо передавати у спадок українські звичаї і обряди. В усіх народів світу існує повір'я, що той, хто забув традиції батьків, карається Богом і людьми. Повний фоторепортаж дивіться на нашій сторінці в Facebook.

Зі святом Святого Миколая всіх дорослих і дітей нашого міста!

Переглядів: 519 | Додав: Библио-1 | Теги: СЗШ № 5, свято Святого Миколая | Рейтинг: 5.0/4
«  Грудень 2012  »