Головна » 2015 » Серпень » 23 » З Україною в серці
З Україною в серці

Багато країн на карті світу… Кожна з них має свою територію  - землю, мову, культуру, історію і традиції. Та є в самому центрі Європи найкраща країна – це наша Україна.

Давня легенда розповідає, що на світанку нашої землі Бог оглядав творіння рук своїх і натомившись, вирішив перепочити. Земля, де опустилися Бог з ангелами, була вельми багатою на сонце, звірів та пташок. А найбільше сподобалися Богові люди того краю. До якої хати не заходив він зі своїми супутниками, - всюди їх зустрічали хлібом та сіллю. Так сподобалася Богові та місцина, що він став часто сюди навідуватися зі словами: - Рушаймо у край! Кажуть, що з того і пішла назва нашої держави – «Україна».

«Україна… В одному вже тільки цьому слові і для нашого вуха, і навіть для вуха чужинців бринить ціла музика…» (С.Васильченко).

Багато свят в Україні, та найважливіше державне свято українців – День Незалежності, який відзначається 24 серпня, починаючи з 1991 року. Незалежність – це мрія наших предків про рівність з іншими народами, почуття гордості за свій народ, за свою державу. Україна складається з різних регіонів: Буковина, Волинь, Полісся, Таврія, Карпатські гори, Донбас… Кожен куточок землі прекрасний по-своєму.

Минають весни, літа, осені і зими, пливуть над землею віки, а життя продовжується, у гніздах народжуються пташенята, а в оселях діти, і козацькому роду нема переводу, і світ вічний, «і нема тому почину, і краю немає». А Україна народжувала нових і нових співців, які оспівували словом і музикою, змальовували різцем і пензлем її красу.

Запрошуємо вас подивитись на величну симфонію барв про свою землю.

Переглядів: 258 | Додав: Библио-1 | Теги: Свято Незалежності, День Незалежності, 24 серпня | Рейтинг: 5.0/8
«  Серпень 2015  »