Головна » 2013 » Червень » 27 » З Днем Конституції України!
З Днем Конституції України!

28 червня 1996 році українські громадяни отримали Основний закон - Конституцію, який гарантував їм права та свободи, наблизив Україну до країн з розвинутою демократією та остаточно закріпив незалежність нової європейської держави. Конституція України має найвищу юридичну силу. Закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі Конституції України і повинні відповідати їй.

Отримати інформацію органів державної влади та дізнатись, яким чином можна долучитись та впливати на законодавчий процес може кожен житель нашого міста, який звернеться до Пункту Доступу Громадян (ПДГ) у Сєвєродонецький міській публічній бібліотеці.

Пункт доступу громадян у бібліотеці - це спеціально обладнане безкоштовне комп'ютерне місце з підключенням до Інтернету, де користувачі можуть самостійно або з допомогою бібліотекаря отримати доступ до інформації влади будь-якого рівня, надає можливість швидкого пошуку матеріалів на офіційних сайтах органів державної та місцевої влади.

У рамках дії Мережі пунктів доступу громадян до інформації органів державної влади у Сєвєродонецкій міській публічній бібліотеці з 2013 року пропонується надання безоплатної первинної правової допомоги для відвідувачів Пунктів доступу громадян Павлоградським міським благодійним фондом «ГОРЄНІЄ».

Первинна правова допомога включає в себе надання роз’яснень з питань діючого законодавства, консультування, аналіз документів та допомогу в підготовці скарг, звернень, клопотань, заяв та інформаційних запитів.

Тож давайте разом формувати вільне, справедливе, солідарне суспільство, потужну та заможну державу, що побудована на основах європейської демократії.

Від усієї душі вітаємо вас з Днем Конституції України! Бажаємо вам міцного здоров'я та творчого натхнення, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень!

Переглядів: 356 | Додав: Библио-1 | Теги: Пункт доступу громадян, благодійний фонд Горєніє, Конституція | Рейтинг: 5.0/2
«  Червень 2013  »