Головна » 2011 » Вересень » 28 » Всеукраїнському дню бібліотек присвячується
Всеукраїнському дню бібліотек присвячується
    Стара приказка говорить про три основні цінності у світі: хліб - дає життєву силу. та здоров'я, жінка - не дозволяє обірватися нитці життя, а мудрість, що міститься у книзі, забезпечує зв'язок з часом. Адже все, що створене людським розумом, все, до чого прагне наша душа, весь неосяжний світ - все це відображене у книжках. А книга і бібліотека були і залишаються тим острівцем, на якому читач знайде для себе все необхідне, цікаве, відкриє завісу невідомого і доторкнеться до шедеврів світової культури.
     Готуючись до Всеукраїнського дня бібліотек та виконуючи нашу основну місію - популяризації книги, 27 вересня ми зустрілись з студентами міського професійного будівельного ліцею з метою познайомити їх з історією виникнення книги та бібліотек від Ярослава Мудрого до сьогодення.
     Сьогодні не просто знайти орієнтир у морі інформації, а у підлітковому віці дуже важливо яка література потрапить до них у коло читання. Тож до їхньої уваги ми запропонували інформ-турне "КНИГА КРІЗЬ ТИСЯЧОЛІТТЯ". Завдяки різним формам надання матеріалу: цікавим історичним фактам, статистичним даним, легендам, вікторині зустріч пройшла у теплому спілкуванні. Тільки-но закінчилось турне, студенти поділилися своїми враженнями, розповіли, що дізнались багато цікавого, а переможці вікторини одержали в подарунки книги творів художньої літератури.
    Фото з заходу дивіться на нашому сайті в рубриці "Фотоальбоми" категорії "Заходи".

Переглядів: 388 | Додав: Библио-1 | Рейтинг: 5.0/3
«  Вересень 2011  »