Головна » 2015 » Травень » 7 » Вітаємо переможців!
Вітаємо переможців!

Весна - надихаюча пора року. Як багато поезії у весняній природі! Поезія - це, напевно, один з найгеніальніших досягнень людства. Розкривати свої почуття у віршованій формі, запам'ятовувати в римі своє світовідчуття, мріяти про майбутнє і згадувати минуле, одночасно звертаючись до мільйонів і залишаючись при цьому наодинці з собою, - на це здатна тільки поезія. Саме в цю прекрасну пору у нашій бібліотеці проходило підведення підсумків Міського поетичного конкурсу «Во славу великої Перемоги і миру», напередодні святкування 70-ї річниці Дня Перемоги. Цей конкурс було засновано Благодійним фондом Олексія Кунченко «Заради майбутнього» спільно з відділом культури Сєвєродонецької міської ради, з метою патріотичного виховання молоді, збереження історичної пам'яті та спадщини, поваги до героїчних традицій і подвигів українського та братніх народів, популяризації творчості місцевих авторів, виховання культури читання та любові до книги і поезії. У конкурсі могли приймати всі бажаючі без обмежень. Серед гостей булі ветерани, які були свідками трагічних та героїчних подій тієї жорстокої війни, якій були присвячені роботи учасників конкурсу.

Переможців конкурсу обирали у двох номінаціях: «Поезія» та «Поетична збірка».

Переможці в номінації «Поезія»:

І місце - Нікітін Володимир Сергійович

ІІ місце - Вернер Анастасія Андріївна

ІІ місце - Чумак Євген Олександрович

ІІІ місце - Дудка Іван Андрійович

Переможці в номінації «Поетична збірка»

І місце - Перцовський Семен Аронович

ІІ місце - Мілютін Віктор Васильович

ІІІ місце - Шляховер Віра Іллівна

Подарунком для гостей та переможців стали музичні номери, які підготували викладачі та учні Дитячої музичної школи № 1.

Від щирого серця вітаємо переможців! Бажаємо невичерпного натхнення та творчої енергії! Багато років плідної праці! Нехай творчість приносить задоволення та винагороду! Миру і добра!

бібліотекар сектору універсальних фондів Захарова Н.В.

Переглядів: 279 | Додав: Библио-1 | Рейтинг: 5.0/5
«  Травень 2015  »