Головна » 2015 » Січень » 29 » Виховуваємо разом
Виховуваємо разом

29 січня наша бібліотека прийняла участь в обласному семінарі-практикумі «РОЛЬ І ЗНАЧЕННЯ СПІВПРАЦІ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ З ГРОМАДСЬКИМИ ОРГАНІЗАЦІЯМИ У ВИХОВАННІ НАЦІОНАЛЬНОЇ СВІДОМОСТІ УЧНІВ», який пройшов в ВПУ № 92. Тема актуальна тому, що національно-патріотичне виховання – складова загального виховного процесу підростаючого покоління, головною метою якого є набуття учнями соціального досвіду, готовності до виконання громадських і конституційних обов’язків, успадкування духовних надбань українського народу, досягнення високої культури взаємин, формування особистісних рис громадянина Української Держави.

Відкрила семінар завідуюча кабінетом загальноосвітньої підготовки та виховної роботи Чіхладзе Л.М. З доповідями, презентаціями виступили викладачі, майстри виробничого навчання, соціальні педагоги ВПУ № 92. Досвідом роботи з громадськими організаціями у вихованні національної свідомості учнів поділились заступник директора з навчально-виховної роботи Зуб І.М., бібліотекар ВПУ № 92 Скрипник Г.О. та бібліотекар відділу мистецтв міської публічної бібліотеки Дикань Т.І.

Змістовним був виступ голови профсоюзного комітету ПрАТ «Сєвєродонецького об’єднання «Азот» Черниша В., який визначив ключові напрямки роботи, що сприятимуть розвитку особистості, формуванню національної свідомості та повноцінної реалізації в сучасному світі.

Учні привітали гостей українською піснею, гостинно накрили стіл за українськими звичаями та пригостили духмяною кавою.

Закінчився семінар екскурсією до народного музею ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання «Азот» .

Переглядів: 241 | Додав: Библио-1 | Теги: обласний семінар-практикум, національна свідомість учнів, ВПУ № 92 | Рейтинг: 5.0/1
«  Січень 2015  »