Головна » 2015 » Березень » 10 » Ви - наша гордість
Ви - наша гордість

«Ви наша гордість, наша сила,

Якби у мене власть була така,

Я б монумент поставив у столиці,

Щоб люди повсякденно і в віках

Вклонялись низько українській жінці».

(Карлін)

Є свята, які ідуть від душі і активно підхоплюються людською спільнотою. З року в рік, кожної ранньої весни до нас приходить найпрекрасніше свято, що символізує мить, коли прокидається природа, - День 8 Березня. О цій порі наші серця наповнюють найтепліші почуття любові, ніжності та вдячності нашим коханим, мамам, бабусям.

У переддень цього чудового свята, ми зібралися, щоб тепло, по-домашньому і від щирого серця вшанувати наших кращих берегинь, трудівниць, чарівниць – жінок міської ради ветеранів.

Зі словами привітання, квітами, грошовими преміями та цінними подарунками прийшли в.о.директора благодійного фонду «Ради будущего» Мацегора В.В. та голова міської ради ветеранів Корженко В.Ф. Здоров’я і активного довголіття, мудрості і терпіння, поваги, тепла і любові близьких побажали всім присутнім. Грошові винагороди ветерани одержали також від народного депутата Бакуліна Є.М.

На зустрічі ми вшановували жінок, без яких неможливо було б наше буття. Це скарбниця життєвого досвіду та мудрості, на яких опирається кожна родина і вся наша країна.

Серед присутніх – жінки з різними долями, життєвими обставинами, шляхом і досвідом, подекуди дуже тяжким і героїчним. І перше місце звичайно зайняла Вчитель з великої літери – Воронова Ема Павлівна, трудовий стаж якої склав 56 років; Стадник Ольга Андріївна – з медичним стажем в 50років; більше 30 років пропрацювала в ВПЧ-11 корінна жителька с.Сиротине – Єфименко Валентина Іллівна; а були і жінки з суто чоловічими професіями – Солов’янова Валентина Павлівна – електрик; наставник працівників тролейбусного управління – Бондарь Катерина Олексіївна; голова первинної ветеранської організації ВАТ «Склопластик» - Носуля Олена Миколаївна, яка 24 роки пропрацювала на одному підприємстві і незмінний керівник клубу «Надвечір’я»- Удовінова Варвара Юріївна.

За плечима кожної з присутньої в залі жінок – довге життя, але будучи активними в молоді роки, вони і сьогодні залишаються першими, щедро діляться своїми надбаннями, життєвим досвідом з молодим поколінням.

Жінки можуть усе! Але ким би вони не були, які б рекорди не встановлювали, вони завжди залишаються жінками. І вічно стоятимуть поруч слова: жінка, дружина, бабуся, мати!

Ведучі програми – бібліотекарі сектору літератури з мистецтва Дикань Т.І. та Абраменко О.А. – привітними посмішками і вдалими коментарями зуміли надати зустрічі урочистості, створити атмосферу добра, злагоди, поваги до виступаючих.

Налаштуватися на ліричний стан гостям допомогла музична програма учнів Борівської школи мистецтв. Лише зазвучали перші акорди, треба було бачити, як посвітлішали обличчя, розгладились павутинки зморшок на лицях і з’явились посмішки. Особливо зачарували своїми чудовими музичними номерами виступи учнів Коваленко В., Мезенцевої А.та тріо скрипалів "Фантазія" на чолі з концертмейстером Кішко О.Л., вчителями Скурідіною О.І., Бітенко Л.В., Вєровенко Н.О. Особливу подяку висловили вокальному ансамблю «Кактабиле» за виконання пісні «Мама».

Хочеться кожному з нас, щоб Сива Ластівка, Мати жила вічно. Мамо! Мамо! Вічна і кохана. У шані схиляємо голову перед тобою. І пропонуємо вам переглянути фото з цього святкового заходу  https://www.facebook.com/media/set/?set=a.880427985341864.1073741931.180715845313085&type=3

Бібліотекар сектору літератури з мистецтва О.А. Абраменко

Переглядів: 262 | Додав: Библио-1 | Теги: жінки міської ради ветеранів, берегині, 8 березня | Рейтинг: 5.0/1
«  Березень 2015  »