Головна » 2013 » Жовтень » 23 » Урядові та інформаційні сервіси для громадян
Урядові та інформаційні сервіси для громадян

22 жовтня 2013 р. у приміщенні Луганської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Горького відбувся тренінг «Урядові та інформаційні сервіси для громадян» (в рамках проекту «Публічні бібліотеки – мости до електронного урядування). Даний проект «Публічні бібліотеки – мости до електронного урядування» є частиною Національного плану дій у рамках «Партнерства "Відкритий уряд”», затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2012 р. № 220. Проект передбачає проведення тренінгів з е-послуг та місцевих інформаційних кампаній, які просувають електронні послуги серед мешканців області і демонструють, як нові технології допомагають збільшенню громадської участі у місцевому врядуванні. Під час тренінгу можна було дізнатись як в інтернеті брати участь під час онлайн обговорення проектів нормативно-правових актів; подавати пропозиції до законопроектів; брати участь в оцінюванні та експертних опитуваннях; ефективно спілкуватися з урядовими структурами; отримувати необхідні адміністративні послуги у новому форматі; брати участь у прийнятті рішень місцевої влади; здійснювати платежі за допомогою Інтернет чи мобільного банкінгу; подавати електронну звітність; як знайти роботу; як замовити квитки та багато іншого.

Результатом реалізації даного тренінгу очікується зростання поінформованості мешканців області щодо е-уряду, е-урядування, е-демократії та адміністративних е-послуг, збільшення кількості громадян, які зможуть використовувати інформаційно-комунікативні технології в повсякденному житті, а бібліотеки стануть консультативними центрами доступу громадян до електронного урядування.

Учасник тренінгу бібліотекар абонементу Ю. Горелкіна

Переглядів: 244 | Додав: Библио-1 | Теги: е-послуги, відкритий уряд, електронне урядування | Рейтинг: 5.0/3
«  Жовтень 2013  »