Головна » 2013 » Жовтень » 7 » Українська історія: Постаті з великої букви
Українська історія: Постаті з великої букви
Історія України - це віддзеркалення багатовікового життєвого досвіду українського народу від доісторичних часів до сьогодення, досвіду епохальних звершень, набутого в героїчній боротьбі за демократію, свободу і незалежність, є великим надбанням не лише нашої країни, а й усього людства.

Нашу національну історію неможливо уявити собі без Запорізької Січі; без високоосвічених державних мужів, таких як Богдан Хмельницький та Іван Мазепа; без духовного титанізму Тараса Шевченка, Михайла Драгоманова, Михайла Грушевського, Олександра Довженка; без культури народу України, спроможної просвітити, облагородити, гуманізувати наше суспільство.

Бути обізнаною з історії своєї Батьківщини повинна кожна освічена людина. Перші історичні знання здобуваються в школі, їх основним джерелом є шкільний підручник. Однак існує і такий доступний та захоплюючий шлях у минуле рідного краю, як ознайомлення з творами художньої та історичної літератури на абонементі міської публічної бібліотеки. Для тих, хто хоче більше знати свою історію, програма "Українська книга" 2012 року на замовлення Державного комітету телебачення і радіомовлення України представила багато знакових творів, які, безумовно, заслуговують на увагу широкої читацької аудиторії.
Бібліотекар абонементу Ю.Горелкіна

Переглядів: 281 | Додав: Библио-1 | Теги: історія Батьківщини, Українська книга 2012 року | Рейтинг: 5.0/6
«  Жовтень 2013  »