Головна » 2015 » Лютий » 5 » У нас в бібліотеці - «Український простір»
У нас в бібліотеці - «Український простір»

Сьогодні публічна бібліотека стала першою бібліотекою Луганщини , до якої завітав проект «Український простір». Одним  із напрямів  реалізації проекту є видавнича справа.

Серед багатьох заходів,   здійснюваних у даний час в рамках проекту є продовжувана акція: щомісячна книжкова виставка «Український простір». Мета виставки – привернення уваги до продукції українських видавництв (підтримка видавництв); залучення благодійних коштів для придбання сучасних українських книг для бійців АТО, для біліотек та шкіл Донбасу. Організатори: Видавництво Вадима Карпенка, Інтернет-книгарня на korekta-vk.com, Головне управління по роботі з особовим складом ЗСУ, журнал «Військо України»; основні партнери (технічна та інформаційна підтримка): Київський Будинок Вчителя, ГР «Відсіч», УР-1; основна інформаційна підтримка: третій канал Українського радіо «Культура», 5-й канал (ТБ), «Український тиждень», газета «День», інтернет-ресурс «Барабука». Книги, зібрані для Донбасу під час першої (листопад 2014) виставки були передані бібліотекам та школам Краматорська, Слов’янська, Артемівська в рамках акції «Армія гарантує – Святий Миколай не забуде».

Видавець Вадим Карпенко та молодий письменник Лесь Буді-Янський передали бібліотеці багато книжок українських авторів,також подарували читачам бібліотеки свої книги з автографом автора.

Колектив бібліотеки дякує організаторам проекту та гарантує,що зробить все можливе для того, щоб кожна книжка знайшла свого читача.

Переглядів: 588 | Додав: Библио-1 | Рейтинг: 5.0/5
«  Лютий 2015  »