Головна » 2014 » Травень » 19 » Свято матері
Свято матері

… найдорожче стоїть за словами: «В світі усе починається з мами!»

А. Костецький

В останній місяць весни Україна відзначає надзвичайно світле свято – День матері. Свято матері – свято любові. Воно прийшло до нас із забуття, повертає нас душею до давніх традицій шанування матері, щоб ми вміли проносити крізь усе життя любов і повагу до найріднішої в світі людини.

З’явилось свято матері в Америці. У 1907 році американка Анна Джервіс з Філадельфії виступила з ініціативою шанування матерів в пам’ять про свою матір. А в 1914 році президент Вудро Вільсон оголосив День матері офіційним святом усіх матерів Америки. Поступово друга неділя травня стала святом мам ще для 23 країн світу, а понад 30 країн обрали для нього інші дні. В Україні свято матері введене в 1999 році  указом президента. Травневе засідання нашого клубу ми присвятили  найдорожчим людям – нашим матерям. Розмова йшла про материнську любов і відданість, мудрість і терпеливість, про щастя, добро, сімейні традиції. Звучали легенди…Бо скільки тих легенд на світі про вірне материнське серце! З цікавістю наші берегині слухали розповідь про унікальну жінку – матір Терезу, яка не маючи власних дітей, стала матір’ю для мільйонів знедолених, хворих, забутих громадою і рідними.

В.І.Шляховер прочитала свої чудові вірші, звучали хвилюючі «Чорнобривці», печальна  «Пісня про матір» сл. Олійника.

Засідання клубу пройшло тепло, по-домашньому. До зустрічі після літніх канікул у вересні!

Бібліотекар відділу мистецтв  Дикань Т.І.

Переглядів: 481 | Додав: Библио-1 | Рейтинг: 5.0/2
«  Травень 2014  »