Головна » 2012 » Червень » 6 » Світлана Талан – знову в десятці!
Світлана Талан – знову в десятці!
31 травня в Києві відбулася дванадцята церемонія нагородження лауреатів конкурсу «Коронація слова-2012». Літератори здобули нагороди у п’яти номінаціях: «Роман», «П’єса», «Кіносценарій», «Пісенна лірика» та «Твори для дітей».

Заснований меценатами Тетяною та Юрієм Логушами у 2000 році літературний конкурс «Коронація слова» за час свого існування відкрив широкому загалу українських читачів понад 250 нових авторів. Серед них – Світлана Талан – наша землячка, сєвєродончанка, яка вже вдруге становиться дипломантом у номінації "Романи”. Наші читачі знайомі з книгою Світлани "Коли ти поруч”. Цей роман увійшов до десятки лауреатів конкурсу «Коронація слова-2011». Історія, про яку розповідає авторка, принаймні нелегка, адже мова йде про те, як «звичайна добра і чуйна людина випадково захворіла на СНІД і відразу ж була відштовхнута сучасним суспільством».

Роман «Не вурдалаки», який увійшов у десятку кращих романів 2012 року присвячений поколінню дітей війни. Через всю книгу червоною ниткою проходить історія великого кохання довжиною в 50 років. На 80%, як повідала Світлана – це історія життя її батьків і лише 20% – художня вигадка. Авторка ще раз нагадала, що слово володіє величезною силою, воно здатне повернути людину до життя, надати йому сил, а може навіть... вбити.

Сьогодні Світлана Талан дала інтерв'ю в нашій бібліотеці, його можна буде побачити в новинах СТВ, що будуть транслюватися о 18-30 та о 21-00.

А зараз про інших переможців конкурсу. Першу премію в номінації «Роман» отримала Ольга Слоньовська за книгу «Уві сні і наяву або дівчинка на кулі» (м.Івано-Франківськ). Друга дісталась Зінаїді Луценко за роман «Необдумана міловиція» (смт.Цибулів, Черкаська обл.). Третє місце у цій номінації здобула Міла Іванцова за твір «Граф паралельне читання» (м.Київ). Про переможців в інших номінаціях ви дізнаєтесь, завітавши на сайт "Коронації слова” http://koronatsiya.com/golovna/peremozhts.

Тетяна та Юрій Логуші також оголосили, що започатковують нову літературну премію «Золоті письменники України». Її мета – відзначити українських літераторів, що найкраще продаються, тож вона надаватиметься письменникам, що видаються накладом понад 100 тисяч примірників.

В нас вже є один «золотий» автор – це Люко Дашвар, вона видається накладом до 300 тисяч, і це є український бестселер.

Щиро вітаємо Світлану Талан і бажаємо їй творчих успіхів, натхнення, вдячних читачів та досягнення нових вершин!

Переглядів: 928 | Додав: Библио-1 | Теги: Коронація слова-2012, Світлана Талан, літературний конкурс | Рейтинг: 5.0/6
«  Червень 2012  »