Головна » 2016 » Березень » 15 » «Сказане слово - було і немає, а написане живе вічно!»
«Сказане слово - було і немає, а написане живе вічно!»

Щороку у світі виходить понад мільярд  книг. Вибрати з цього різноманіття ту книжку, яка зацікавить саме вас, підніме настрій або заставить задуматись про своє життя та вчинки, дуже складно. Щоб вибрати ту саму книгу, ми продивляємось топи популярних авторів, рейтинги книг, читаємо відгуки читачів. Та вибираємо, шукаємо ту саму, найцікавішу.

На допомогу у пошуку найцікавішого серед сучасної світової та української літератури бібліотекарі Захарова Наталія та Біловицька Юлія підготували інформацію про літературу, яка є у фондах Сєвєродонецької міської публічної бібліотеки.

У рамках тижня філології у СЗШ № 5 для учнів 7-10 класів було проведено літературний огляд «Дивись! Бери! Читай!». Для учнів були представлені найпопулярніші автори та книги сучасної літератури. Особливий акцент було зроблено на твори сучасної української художньої літератури, автори яких підіймають гострі соціальні теми: наркоманія, СНІД, торгівля людьми на інші.

Не оминули в огляді і детективний жанр та урбаністичну тематику. Серед представлених авторів була Дара Корній, яка поєднує у своїх книгах сучасне життя з яскравими легендами української міфології, в її романах зі звичайними людьми трапляються надзвичайні історії.

Окремий блок в огляді було присвячено творчості нашої землячки, неодноразовому лауреату та переможцю літературного конкурсу «Коронація слова» Світлані Талан. У своїх романах Світлана Олегівна підіймає найболючіші теми суспільства.

Особливістю цього огляду стали відеоряд з використанням фрагментів художніх фільмів  та буктрейлери, які створили бібліотекарі Захарова Н. та Біловицька Ю. на декілька книг українських авторів, що зробило огляд літератури більш цікавим та детальним.

Читайте із задоволенням, бо «Сказане слово - було і немає, а написане живе вічно!».

Буктрейлери, які були представлені на огляді літератури та інші відеороботи бібліотекарів ви можете переглянути на нашому каналі https://www.youtube.com/user/library1961/videos

Приємного передгяду та читання!

Переглядів: 300 | Додав: Библио-1 | Рейтинг: 5.0/5
«  Березень 2016  »