Головна » 2016 » Лютий » 24 » Роботу знаходить той, хто її шукає!
Роботу знаходить той, хто її шукає!

Тема працевлаштування ніколи не втратить своєї актуальності. Всі люди, рано чи пізно стикаються з такою проблемою, як пошук роботи або працевлаштування.

Закінчилась плідна робота міської публічної бібліотеки у спільному проекті «Працевлаштування та розвиток трудових ресурсів в бібліотеках», який виконується в рамках Української Ініціативи з Підвищення Впевненості (UCBI), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та адмініструється IREX / Україна в рамках програми «Бібліоміст». Протягом трьох місяців бібліотека проводила тренінги з працевлаштування для вимушено переміщених осіб (ВПО).

Результатом важкої праці стало отримання комп'ютера для облаштування куточка з працевлаштування для ВПО. Шукати роботу – це ціла наука, і чим швидше той, хто зайнятий її пошуком, цю науку опанує, тим швидше він досягатиме бажаних результатів, і тим кращими ці результати будуть. А бібліотекарі спробують навчити навикам ефективного пошуку роботи або, точніше, швидкого її знаходження. Бо ж шукати вміють всі, а швидко знаходити – лише дехто.

Впевнені, що наша допомога та ваша активність обов'язково допоможуть Вам знайти гідне місце в житті!

Успіхів Вам у пошуку роботи!

Бібліотекар І категорії Горелкіна Ю.О.

Переглядів: 275 | Додав: Библио-1 | Теги: UCBI, працевлаштування, ВПО, USAID, IREX | Рейтинг: 5.0/4
«  Лютий 2016  »