Головна » 2013 » Вересень » 12 » Публічні бібліотеки - мости до е-урядування
Публічні бібліотеки - мости до е-урядування

Сьогодні, в вік новітніх інформаційних технологій, по-іншому висвітлюється і роль публічних бібліотек. Наші користувачі вже знайомі з послугами бібліотеки у пошуку інформації про організації різних гілок державної влади, текстів нормативно-правових актів тощо. Але електронна інформаційна система «Електронний уряд» (е-уряд) - це не тільки можливість отримання інформації про органи державної влади. 10 вересня в Луганській обласній бібліотеці відбувся тренінг «ПУБЛІЧНІ БІБЛІОТЕКИ – МОСТИ ДО Е-УРЯДУВАННЯ», де пройшло обговорення можливостей використання е-послуг в роботі бібліотек. Сучасна бібліотека пропонує своїм відвідувачам такий спектр послуг:

• Резервування та придбання проїзних пасажирських документів на залізничний транспорт та авіаперевезення;
  • Реєстрація вкладників Сбербанку колишнього СРСР на отримання 1000 грн. в «Реєстрі вкладників заощаджень громадян на сайті АТ «Ощадбанк»;
  • Електронне оформлення заяви на вступ до ВНЗ України. Реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні навчальних досягнень;
  • Пошук роботи на єдиному порталі «Труд» Державної служби зайнятості України та ін.

У світі, де зв'язок здійснюється миттєво, від сучасної бібліотеки очікують такої ж швидкості надання послуг. І ми будемо прагнути досягти стандартів якості і швидкості роботи.

Учасник тренінгу "Публічні бібліотеки - мости до е-урядування"  Н.Гарькавець, бібліотекар відділу інформаційно-комп'ютерних технологій

Переглядів: 444 | Додав: Библио-1 | Теги: е-уряд, е-урядування, електронне урядування | Рейтинг: 5.0/4
«  Вересень 2013  »