Головна » 2015 » Липень » 9 » Права людини та мова ненависті он-лайн
Права людини та мова ненависті он-лайн

Публічна бібліотека була запрошена в Міжрегіональну академію управління персоналом на освітній тренінг-презентацію «Права людини та мова ненависті он-лайн».

Мета тренінгу у підвищенні  обізнаності про проблеми мови ненависті в Інтернеті, обговоренню шляхів протидії мови ненависті за допомогою використання освіти в сфері прав людини.

На тренінгу презентували ресурси Європи для роботи з дітьми та молоддю «BOOKMARKS: посібник з протидії мови ненависті он-лайн за допомогою освіти в сфері прав людини», «Посібник з прав людини для Інтернет-користувачів» та «Енциклопедію прав людини: соціально-педагогічний аспект». Публічна бібліотека наприкінці тренінгу отримала у подарунок по 2 примірника цих видань. Також відбулася виставка карикатуриста «No hate» Василя Вознюка.

Організатори  та партнери : Луганська обласна молодіжна організація «Старт», Міжрегіональна академія  управління персоналом, Луганський обласний інститут післядипломної  педагогічної освіти, Управління молоді та спорту ЛОДА, Луганський обласний центр підтримки молодіжних ініціатив та соціальних досліджень.

Тренінг пройшов в рамках проекту «КВН проти ненависті» в Луганській і Донецькій областях за всебічної підтримки Міністерства молоді та спорту України.

Переглянути книги, які були подаровані на тренінгу ви зможете в залі універсальних фондів нашої бібліотеки.

Провідний бібліотекар О.А.Бобкова

Переглядів: 353 | Додав: Библио-1 | Рейтинг: 5.0/5