Головна » 2013 » Березень » 25 » Нові послуги Пункту доступу громадян
Нові послуги Пункту доступу громадян

В Україні досить гостро стоїть питання  доступу до якісних правових послуг соціально - незахищених категорій населення. У рамках дії Мережі пунктів доступу громадян до інформації органів державної влади у «Сєвєродонецкій міській публічній бібліотеці» з 2013 року пропонується надання безоплатної первинної правової допомоги Павлоградським міським благодійним фондом «ГОРЄНІЄ» для відвідувачів Пунктів доступу громадян.

Первинна правова допомога включає в себе надання роз’яснень з питань діючого законодавства, консультування, аналіз документів та допомогу в підготовці скарг, звернень, клопотань, заяв та інформаційних запитів.

Також, окремим напрямком надання первинної правової допомоги  є підготовка документів для судового розгляду справ – позовні заяви, апеляційні та касаційні скарги. Це можуть бути звернення щодо спадкування майна, призначення аліментів, розлучення та розподілу майна подружжя, визначення місця проживання дитини, примусова виписка з житлового приміщення, питання трудових та майнових спорів, безпечне працевлаштування за кордоном, оскарження судових наказів по стягненню заборгованості за послуги ЖКГ, питання створення та діяльності Об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів тощо.

Окрім того, Центр правової інформації підготував та розповсюдив (в електронному вигляді) інформаційні матеріали, які простими словами відповідають на типові правові питання. Наприклад:

Що треба знати про договір довічного утримання;

Звільнення з роботи;

Кредит – варто чи ні;

Пенсійне забезпечення науковий працівників та інше.

Просимо звернути увагу! Благодійний фонд «ГОРЄНІЄ» не надає консультаційної допомоги по кримінальних справах.

Якщо Вас зацікавила дана пропозиція щодо надання безоплатної правової допомоги для малозабезпечених верст населення на базі Сєвєродонецької міської публічної бібліотеки, просимо звертатись за адресою: пр. Радянський, 54.

Зв'язок між бібліотекою та Центром правової інформації здійснюється за допомогою мережі Інтернет.
Переглядів: 314 | Додав: Библио-1 | Рейтинг: 5.0/4
«  Березень 2013  »