Головна » 2012 » Грудень » 20 » Мудрець, замріяний філософ до дальніх правнуків іде
Мудрець, замріяний філософ до дальніх правнуків іде
                                                                   Благословенні ви, сліди,
Не змиті вічності дощами,
Мандрівника Сковороди
З припорошілими саквами,
Що до цілющої води
Простує, занедбавши храми.                                                                                             М.Рильський

Благословенними слідами нашого славного українця, людини, що є гордістю нації, великого українського просвітителя Г.С.Сковороди разом з бібліотекарями відділу митецтв пройшлись учні ВПУ № 92

Розповідь бібліотекарів, яскраві кадри відеопрезентації, що ілюстрували подвижницьке життя Григорія Савича Сковороди, допомогли донести до слухачів величний образ народного правдолюбця, який отстоював права трудящої людини на щастя, який залишив по собі вічну і добру пам'ять як навчитель життя; він і словом і прикладом навчав людей любити передусім Бога, вчитися, аби пізнавати істину, приборкувати свої почуття, очищати душу від дурних бажань, задовольнятися найменшим і бачити своє щастя у виконанні заповідей любові.

Мудрі афоризми Сковороди учні прочитали з екрана і зробили висновок, що вони актуальні і в наш час. Це й не дивно, бо ці афоризми, як і коріння його філософії і поезії знаходяться в народній мудрості, в народному світогляді. Цим і зумовлена народність Сковороди, його велика популярність.

Переглядів: 327 | Додав: Библио-1 | Теги: Григорій Сковорода, ВПУ № 92 | Рейтинг: 5.0/1
«  Грудень 2012  »