Головна » 2013 » Серпень » 27 » Луганщина – край слави та краси
Луганщина – край слави та краси

Луганщино!

Світанок України.

Земля життя мого

Й життя моїх  батьків.

Держава юності-

У світі ти єдина

У плахті із лісів, полів і нив

Г.Гайворонська

Шахти, велетні машинобудування, металургії, великої  хімії. А за ними чудесні пейзажі з сосновими і листяними лісами, блакитними озерами і річками, широкими степами. Це все Луганщина, світанок України, наш рідний край, який А.П.Чехов назвав «Донбаською Швейцарією».

В цьому році Луганська область святкує свій ювілей. Створена  3 червня 1938 року. З того часу пройшло 75 років, неспокійних, насичених подіями і трагічними і  радісними. Мільйони людей вклали свою працю, розум, свої фізичні і душевні сили в те, щоб наш край розвивався, був  серед найкращих. Багато наших земляків віддали своє життя   за нього в грізні роки Великої Вітчизняної війни. Все це стало вже історією.  І ми сьогодні живемо в такій області, яку зуміли створити старші покоління, яку формують сьогодні її жителі, готуючись передати плоди своєї   праці нащадкам. І всі, звичайно ж, мріють про те ,  щоб в майбутньому літописі регіону були тільки світлі, радісні сторінки, щоб ми могли пишатися усім, що відбувається на цій землі, щоб кожному жилось  добре.

В  зв’язку з 75-річчям Луганської області , у школах нашого міста, як і всієї області, перші уроки в школах будуть присвячені цій знаменній даті. В  міській публічній бібліотеці зібрано багатий матеріал, який розкриває сторінки історії Луганщини, красу її природи, культуру, знайомить з талановитими, мужніми і духовно    красивими людьми, які прославили наш край.

Запрошуємо педагогів, учнів і всіх, кому дорога і цікава історія малої батьківщини, відвідати нашу бібліотеку.

Переглядів: 566 | Додав: Библио-1 | Рейтинг: 5.0/6
«  Серпень 2013  »