Головна » 2017 » Квітень » 13 » Христос Воскрес! Усе радіє!
Христос Воскрес! Усе радіє!

Весна… Великдень…Боже Воскресіння…

І писанка – як серця одкровення,

Як Боже й людське трепетне творіння.

Свято Святого Христового Воскресіння – головна подія року для православних християн. Воскресіння Христове – це перехід від смерті до життя, це вихід, звільнення людини з рабства гріха, зла до любові, добра.

На теренах України святкувати Великдень, як Воскресіння Ісуса, почали ще наприкінці першого тисячоліття з прийняттям християнства. Великдень припадає на весняне рівнодення, коли день стає більшим за ніч, символізує перемогу Світла над Темрявою. Дня над Ніччю. Тепла над Холодом. Весни над Зимою. Тож сьогодні Свято Великодня в Україні – це загальне відродження та оновлення світу. Головне в очікуванні свята – підготувати душу, дати думкам особливе налаштування, соборно, всім миром зустріти Світле Воскресіння добрими справами.

Запрошуємо відвідати в нашій бібліотеці виставку "ВЕЛИКДЕНЬ НА ДВОРІ І ПИСАНКА НА СТОЛІ", на якій ви зможете познайомитися з такою літературою: історія Великодних свят, звичаї і традиції святкування, страви до Великодного столу.

Христос Воскрес! Зі світлим святом усіх християн! Нехай Господь пошле вашим родинам здоров’я, благодать, достаток. Нехай у серці живуть добро, віра і любов. З великим святом Пасхи!

Колектив публічної бібліотеки

Переглядів: 219 | Додав: Библио-1 | Теги: Великдень, пасха | Рейтинг: 5.0/2