Головна » 2014 » Серпень » 12 » Хай світлою буде наша дорога!
Хай світлою буде наша дорога!

Настав останній місяць літа – серпень. Стоять сухі й ясні дні, у садах жовтіють, рум’яніють, червоніють яблука та груші, синіють сливи, звисають янтарні, фіолетові грона винограду. Наступає сама приємна пора року - сезон збору врожаю. У цей час трударі у полі і саме від тих, хто під час жнив від рання й до смеркання тримав, не розгинаючись, у руці серп, і прийшла до нас назва місяця «серпень». Найважливіша прикмета серпня — неозорі поля стиглих хлібів. Хліб є символом добробуту. Українці хліб вшановують як святиню. Саме тому цей колір є на нашому національному прапорі. Це - колір золотого і стиглого колоса, символ тепла, радощів і поваги. Синьо-жовтий прапор продовж історичних звершень ставав символом боротьби за національні й соціальні права українського народу.

У серпні відзначається День Державного Прапора України. Для кожного прапор є символом миролюбства. І кожному він нагадує наше літо, коли небо над Україною таке синє, як покрови Пресвятої Діви, а наші лани такі золоті, як паски на маминому столі.

Наша бібліотека підготувала до вашою уваги книжкову виставку «Хай світлою буде наша дорога!», на якій є книжки з історії прапора України, про визначних українців, про Україну православну та ще багато цікавого.

Приходьте до нашої бібліотеки, ми вам завжди раді!

Переглядів: 247 | Додав: Библио-1 | Рейтинг: 5.0/4
«  Серпень 2014  »