Головна » 2013 » Вересень » 18 » Для зацікавлених історією
Для зацікавлених історією
Що нам відомо про сподвижників Богдана Хмельницького? Про людей, котрі пов'язали власну долю з боротьбою славного гетьмана? Ким вони були, як жили, що залишили по собі?

Як не сумно це розуміти, але про Івана Богуна, Данила Нечая, Максима Кривоноса і багатьох інших відомо значно менше, ніж заслуговують ці люди за свої життя, що вони їх поклали на вівтар служіння Батьківщині.

Читачам допоможуть розкрить завісу цієї історії книги молодого письменника Юрія Сороки, котрі надійшли в Публічну бібліотеку в рамках програми "Українська книга", а зокрема роман у 2-х томах "ІВАН БОГУН". Герой Юрія Сороки, полковник кальницький, вінницький і подільський, а пізніше й наказний гетьман Іван Богун є чи не найяскравішою постаттю в плеяді полковників Хмельницького. Чи таким він був, яким дозволив собі зобразити його автор? Чи зміг він показати його так, як того заслуговує славетний український лицар? Вирішувати вам, читачі. На сторінках цієї книжки вас чекають буревії і бойовища України  XVII сторіччя...

За роман "Іван Богун" Юрій Сорока отримав ІІІ премію у конкурсі "КОРОНАЦІЯ СЛОВА - 2009". До Публічної бібліотеки надійшли також й інші книги Ю.Сороки: "Походи Богдана Хмельницького", "Безгетьмання та останній гетьман України", "Чорна рада". Книги очикують своїх читачів. Запрошуємо до бібліотеки.

Провідний бібліотекар З. Мироненко
Переглядів: 274 | Додав: Библио-1 | Теги: Іван Богун, Юрій Сорока, Українська книга | Рейтинг: 5.0/4
«  Вересень 2013  »