Головна » 2015 » Серпень » 17 » Бібліотека завжди поруч!
Бібліотека завжди поруч!

Внутрішньо переміщені особи  – нова категорія користувачів бібліотек, які  були змушені покинути свій дім в Луганській і Донецькій областях в зв’язку з бойовими діями. Бібліотеки оперативно перетворилися на інформативні та консультативні центри для них, оскільки ці люди – переселенці і прибули на нове місце проживання. Наша бібліотека також не залишилася осторонь. В фойє діє інформаційна зона «ЦЕ СТАНЕ У НАГОДІ!», де розміщені матеріали, буклети, телефони, які підкажуть куди звертатися за допомогою, координати місць видачі гуманітарної допомоги у Сєвєродонецьку. Бібліотекою постійно безкоштовно надаються послуги для внутрішньо переміщених осіб, серед яких: ксерокопіювання та сканування документів, електронна доставка, реєстрація в реєстрі дозволів для переміщення осіб в районі проведення АТО, використання комп’ютера та Інтернету. На території всієї книгозбірні діє безкоштовний Wi-Fi. Наша бібліотека надає переселенцям і традиційні бібліотечні послуги  – видача книг та періодичних видань на дім, залучення до масових заходів, у разі потреби обслуговування на дому.

Для того, аби робота з переселенцями була ефективнішою, в бібліотеках для нової категорії користувачів проводять різноманітні тренінги й консультації. На базі нашої бібліотеки в партнерстві з міським Центром зайнятості в липні також був проведений психологічний тренінг в рамках програми «ДІАЛОГ У ГРОМАДІ».

Дуже важливо, щоб люди, які були змушені покинути власне житло, відчували підтримку, впевненість, що в нашому місті вони не будуть чужими, і бібліотека прикладає всі зусилля для цього.

Переглядів: 248 | Додав: Библио-1 | Теги: внутрішньо переміщені особи, послуги для переселенців, переселенці | Рейтинг: 5.0/5
«  Серпень 2015  »