Головна » 2016 » Червень » 2 » Безпечний Інтернет бібліотечний!
Безпечний Інтернет бібліотечний!

У сучасному світі нікого вже не дивує, що маленькі діти володіють комп'ютером як заправський IT-шник. Вони грають у ігри, дивляться мультики та реєструються у соціальних мережах. Але не все так райдужно у комп'ютерному світі. Багато сайтів не розраховані на те, що їх читатимуть діти, рекламні вікна приваблюють безкоштовними пропозиціями, які дуже часто такими не є насправді, а іноді можуть нашкодити програмному забезпеченню комп'ютера.

У Центрі доступу до Інтернету бібліотекарі навчать вашу дитину, як безпечно можна користуватися інтернет-ресурсами, обирати якісну інформацію та сайти.1 червня - у День захисту дітей - Центром доступу до Інтернету Сєвєродонецької міської публічної бібліотеки було проведено святкову акцію "Безпечний Інтернет бібліотечний!". Усі маленькі та юні відвідувачі отримали у подарунок сертифікати на додатковий час користування послугами Центру. Самостійно або з допомогою бібліотекарів Центру діти зможуть цікаво провести вільний час, використовуючи Інтернет-простір: грати онлайн, продивлятися дитячі фільми та мультфільми, спілкуватися з друзями, слухати аудіокниги і ще багато чого. І все це безкоштовно та безпечно, і ніяких "спамів"!

Безпека дитини - головне для батьків. Ми допоможемо навчити дитину безпечно користуватися Інтернетом!

Переглядів: 263 | Додав: Библио-1 | Рейтинг: 5.0/6
«  Червень 2016  »