Головна » 2012 » Листопад » 8 » 9 листопада - День української писемності та мови
9 листопада - День української писемності та мови

Мова – це серце нації, а нація – це особистість, вона має обличчя, свій характер, темперамент, свою культуру, мораль, честь і гідність, свої святощі, своє минуле, теперішнє і майбутнє.

Мова — живий організм, який розвивається за своїми законами. Це нетлінний скарб століть, що передається від покоління до покоління і об’єднує минуле й прийдешнє. Це - спадкоємність не лише в межах роду, а й народу. Ще Вольтер писав, що всі основні європейські мови можна вивчити за шість років, а свою рідну мову треба вивчати все життя.

Нині, коли імідж мови автоматично визначається її присутністю в світовому інформаційному і культурному просторі, Українська Вікіпедія за кількістю статей посідає 14 місце у світі.

Рівень розвитку рідної мови відображає рівень духовного розвитку нації: словник – це те, що нація знає про світ, а граматика це те, як вона про цей світ говорить.

В наші дні ми можемо пишатись багатством нашої мови.

Пропонуємо до вашої уваги інформаційний список до Дня української писемності та мови

"Кращої, ніж рідна, мови не буває...", який підготувала провідний бібліотекар О.А. Бобкова.

Його ви можете знайти на нашій сторінці у Facebook та в бібліотеці.

Переглядів: 729 | Додав: Библио-1 | Рейтинг: 5.0/4
«  Листопад 2012  »