Головна » 2016 » Квітень » 19 » 23 квітня Андрію Куркову виповнюється 55!
23 квітня Андрію Куркову виповнюється 55!

23 квітня виповнюється 55 років відомому українському письменнику, журналісту та сценаристу Андрію Куркову. Його твори перекладено англійською, німецькою, французькою, іспанською, голландською, турецькою та іншими мовами. Курков – один із найпопулярніших авторів пострадянського простору, чиї книжки потрапили в топ-десятку європейських бестселерів. Недарма його визнано в Європі сучасним російськомовним письменником № 1. Видання його найпопулярнішого роману «Пікнік на кризі» було продано в Україні накладом 150 тисяч примірників.

Андрій Курков є автором таких романів як «Добрый ангел смерти», «Закон улитки», «Ігри по-дорослому», «Львівська гастроль Джимі Хендрікса», «Приятель покойника», «Сады господина Мичурина». Але мабуть, особливе місце займає його роман «Бікфордів світ». Це дуже серйозна та дуже сумна казка, сюжет якої складно переказати. Головні ії теми – пам'ять і страх. Пам'ять про дитинство, розчарування у реальному світі, побоювання будь-яких змін, відсутність бажань, комплекс провини і безсилля перед життям. Роман жорстокий, абсурдний, проте цілком логічний. Ми всі прив’язані до бікфордового шнура в цьому вибуховому світі й тягнемо його за собою все життя.

Всі, хто зацікавився його романами, можуть знайти їх на абонементі публічної бібліотеки та більш детальніше поринути в цікавий світ автора. Чекаємо вас!

Бібліотекар І категорії відділу абонемент Ю.Горелкіна

Переглядів: 259 | Додав: Библио-1 | Теги: Андрій Курков, український письменник | Рейтинг: 5.0/5
«  Квітень 2016  »