Библио-1
Головна » 2017 » Грудень » 11 » Волонтери - люди доброї волі
Волонтери - люди доброї волі

В грудні світова громадськість відзначає Міжнародний день добровольців в ім’я економічного і соціального розвитку або коротко – Міжнародний день волонтера. Волонтерська діяльність має неоціненне значення, бо тільки добро збереже чарівний світ рідної землі, на ньому тримається все людство. Ще з часів давньоруських благодійність була традицією нашого народу.

Волонтери є тим світлом для оточуючих, що дає надію людям у складних життєвих обставинах, вони змінюють світ на краще, діляться добром і примножують його.

На свято в бібліотеку прийшли волонтери-пенсіонери нашого міста, люди, яким небайдуже чуже горе, для яких потреба робити добро – щоденна мета. Милосердя, доброта, чуйність, співпереживання і щиросердечність, уміння розділити чужий біль, підтримати у важку хвилину, розрадити в горі й біді – це в характері наших волонтерів, хоч всі вони люди елегантного віку.

Нелегка доля випала Україні в ХХІ столітті. Як би не називали події, які відбуваються на сході: війною чи АТО - це дуже страшно, гірко і боляче… Скільки загинуло людей, скільки поранених і скалічених, скільки сиріт, людей без даху над головою…Це зараз воїни на фронті забезпечені харчами, одягом. А в 2014-2015 роках саме волонтери взяли на себе місію допомагати воїнам. В нашій ветеранській організації є також такі люди. Це в першу чергу, Носуля О.М., голова ветеранської організації ЗАГ «Склопластик», яка в своєму житті керується незаперечною істиною «Найбільше щастя – віддавати себе людям». Державна служба України в справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції високо оцінила заслуги Олени Миколаївни, нагородивши її Почесною грамотою, яку жінка отримала на святі.

В залі були присутні ще дві жінки, які багато зробили для воїнів АТО, дбаючи, щоб чоловіки на фронті мали все необхідне. Це Плясунова Т.В та Гайдук Т.І. Своїх синів вони також виховали патріотами, які і зараз захищають рідну землю.

Голова обласної ветеранської організації Талдонов М.Г. привітав ветеранів з Міжнародним днем волонтера та нагородив Грамотами Плясунову Т.В. та Гайдук Т.І.

Щирі слова вдячності волонтерам за їх жертовність і служіння людям висловив голова міської організації ветеранів Корженко В.Ф., нагородив Грамотами міської ради ветеранів та грошовими заохоченнями.

Привітати волонтерів завітали дошкільнята дитячого садка № 14 «Білочка».

Український танок, пісні малят викликали щире захоплення та сльози на очах пенсіонерів.

Учні музичної школи № 1 разом з викладачами Якубовською Р.К, Осіковою О.В., концертмейстером Куренковою О.А. порадували глядачів тонкими, ніжними, хвилюючими мелодіями скрипки, чарівним співом.

Методист міського відділу освіти Шпакова В.М. сердечно привітала всіх присутніх зі святом і передала бібліотеці книги за дорученням їх автора Наталії Дев’ятко https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1670455973005724.1073742100.180715845313085&type=1&l=98743a08b5 То ж ми запрошуємо молодь завітати в бібліотеку і познайомитися зі світом фей, драконів, русалок та дізнатися таємницю скарбів Примарних островів в книгах Н.Дев’ятко.

Бібліотекар І категорії сектора літератури з мистецтва Т.Дикань

Переглядів: 98 | Додав: Библио-1 | Теги: волонтери-пенсіонери, Міжнародний день волонтера, обласна ветеранська організація | Рейтинг: 5.0/2
«  Грудень 2017  »