Середа, 18.10.2017, 23:01

Сєвєродонецька міська публічна бібліотека

Головна » 2017 » Вересень » 26 » Вірний син свого народу
Вірний син свого народу

У кожного народу є свої історичні постаті першої величини, яких не в змозі прикрити пил віків.

До таких велетнів української національної культури належить Михайло Грушевський (1866-1934) — визначний історик, археолог, літературознавець, соціолог, публіцист, письменник, організатор української науки, громадсько-політичний і державний діяч, засновник Української Народної Республіки.

Саме з творчою спадщиною М. Грушевського пов’язані ідеї відродження української культури і науки, історичної свідомості й національної гідності народу.

Публічна бібліотека пропонує ознайомитися з інформаційно-бібліографічною довідкою «Вірний син свого народу: український історик Михайло Грушевський» присвяченою 100-річчю проголошенню Української Народної Республіки http://lib-sed.at.ua/load/virnij_sin_svogo_narodu/1-1-0-69​​​​​​​

Переглядів: 64 | Додав: Библио-1 | Теги: національна культура, Михайло Грушевський, український історик | Рейтинг: 5.0/3