Середа, 20.09.2017, 04:59

Сєвєродонецька міська публічна бібліотека

Головна » 2017 » Червень » 12 » Війна кличе. Стань переможцем
Війна кличе. Стань переможцем

11 червня в нашій бібліотеці за підтримки громадської організації «Відродження Сходу» (керівник Вікторія Нікольська) відбулась презентація книги «ВІЙНА КЛИЧЕ. СТАНЬ ПЕРЕМОЖЦЕМ».

Питання війни є болючим для кожного з нас, тим паче для автора цієї книги – Петра Билини – бійця добровольчого батальйону «Золоті ворота», адже він не з чуток знає, що там, на лінії вогню. Автор розповів, що це не просто книга – це військовий нотатник, в який він писав все побачене, наболіле.

Але на цій зустрічі мова йшла не тільки про книгу. Петро Билина піднімав питання давньої історії України, українізації 20-х років, сьогодення. Присутні висловлювали свої думки, задавали питання, замислювалися, хто ж ми – хохли без роду і племені, чи українці – нащадки великого роду.

Крапка в книзі ще не поставлена, автор пообіцяв, що, можливо, через рік, читач побачить її другу частину.

Громадська організація "Відродження Сходу" подарувала книги двом бібліотекам: нашій публічній і юнацькій ім. Й.Курлата.

Дякуємо за дарунок, бо він має подвійну цінність, адже містить особистий автограф автора.

Переглядів: 251 | Додав: Библио-1 | Теги: хохли, презентація книги, Українці, Петро Билина | Рейтинг: 5.0/4