Середа, 20.09.2017, 04:48

Сєвєродонецька міська публічна бібліотека

Головна » 2017 » Серпень » 2 » Увага! Нові надходження 2017!
Увага! Нові надходження 2017!

В першому півріччі до бібліотеки надійшли нові твори сучасних українських письменників: Д.Корній, Ю.Винничука, історична проза В.Чемериса (в тому числі останній роман автора "Рогнеда"), а також книги європейських авторів: бестселери Дж.Мойес, М.Нуровської;  жіночі романи М.Метлицької, О.Вернер та багато інших.

Окрім художніх творів, ми мали можливість придбати також учбову, популярну пізнавальну літературу з природничих наук, медицини. Студентам вишів, особливо медичних, стануть в нагоді посібники та підручники з медичної хімії, стоматології, фармакології та інші.

Запрошуємо до бібліотеки.

Перейшовши за посиланням  http://lib-sed.at.ua/load/bibliografichnij_spisok_literaturi_jaka_nadijshla_v_i_pivrichchi_2017_roku/1-1-0-68 , можна викачати бібліографічний список нових надходжень та зберегти у себе в комп'ютері.

Провідний бібліотекар сектору комплектування фондів та ведення каталогів З.Мироненко

Переглядів: 64 | Додав: Библио-1 | Теги: бібліографічний список, нові книги 2017 | Рейтинг: 5.0/2