Середа, 20.09.2017, 04:54

Сєвєродонецька міська публічна бібліотека

Головна » 2017 » Лютий » 16 » Українські обереги своїми руками
Українські обереги своїми руками

У неділю, 12 лютого, в нашій бібліотеці був проведений майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки Дзвіночок (Капустинка). Ця чудна й потішна лялечка несе в дім добрі вісті, створює веселу атмосферу, є оберегом гарного настрою. Даруючи комусь такий оберіг, тим самим зичать лише добрих звісток і оптимізму. Вважається, що дзенькіт дзвіночка збереже від багатьох хвороб. Через пишні триярусні спіднички таку ляльку ще називають Капустинкою. Майстер-клас провела постійна читачка нашої бібліотеки, член жіночого клубу Леошко Валентина Петрівна. Виставку ляльок-мотанок цієї жінки ви можете побачити в секторі періодики нашої бібліотеки (читальна зала). Наступне заняття по виготовленню ляльки-мотанки Порадниці відбудеться 12 березня о 13 годині. Запрошуємо всіх бажаючих.

Бібліотекар І категорії сектору літератури з мистецтва Т.Дикань

Переглядів: 119 | Додав: Библио-1 | Теги: майстер-клас, Леошко Валентина, виготовлення мотанок | Рейтинг: 5.0/2