Середа, 20.09.2017, 05:03

Сєвєродонецька міська публічна бібліотека

Головна » 2017 » Січень » 16 » Твоя безпека!
Твоя безпека!

Бібліотека продовжує працювати за програмою ПОЛіС (Поліція і Спільнота), яка є частиною проекту “Залучення громадськості до реформ”. Ця програма має на меті вибудувати плідну співпрацю між поліцією та тими, для кого вона працює і кого захищає, зокрема, шляхом організації зустрічей представників місцевої поліції та громадськості на базі бібліотек та інших публічних платформ.

Дуже важливо, щоб громадяни вірили поліції. Працівник поліції має стати, насамперед, партнером громадян, а не представником карального органу, особливо для дітей. Необхідно щоб у дітей сформувалося позитивне та поважне ставлення до людини у формі. Бо думка у людини формується ще з дитинства.

На зустріч з представниками Патрульної поліції прийшлі учні 8 Б класу ЗОШ № 6 з класним керівником Сташевською Іриною Вікторівною. Патрульну поліцію представляли - заступник начальника Управління – начальника відділу чергової служби патрульної поліції в містах Сєвєродонецьку, Лисичанську та Рубіжному Департаменту патрульної поліції Орловський Юрій Вікторович та т.в.о. старшого інспектора прес-служби Управління патрульної поліції в м. Сєвєродонецьку, Лисичанську та Рубіжному Департаменту патрульної поліції Катерина Павлівна Листопад.

Під час спілкування розглядалися ситуації, які є потенційно небезпечними для дітей. Коментарі ситуацій, поради щодо поведінки, а також як відповідно реагувати в екстремальних ситуаціях дали представники патрульної поліції.

Такі зустрічі мають допомогти дітям сформувати навички та способи уникання складних ситуацій,  як діяти в ситуаціях, що можуть загрожувати життю дитини. Усі присутні отримали книжку-порадник для особистої безпеки.

А наприкінці гості отримали тематичні сувеніри та традиційне фото на згадку https://www.facebook.com/180715845313085/photos/?tab=album&album_id=1334397026611622

Переглядів: 231 | Додав: Библио-1 | Рейтинг: 5.0/5