П`ятниця, 24.11.2017, 08:36

Сєвєродонецька міська публічна бібліотека

Форма входу
Головна » 2017 » Листопад » 2 » «Те, про що важко сказати». Завітайте на виставку!
«Те, про що важко сказати». Завітайте на виставку!

В КЗ Сєвєродонецька міська публічна бібліотека проходить пересувна молодіжна арт-виставка «Те, про що важко сказати» з 2. 11. по 8. 11. 2017 р. Виставка проводиться в рамках проекту «Інтеграція через діалог», що здійснюється за підтримки Міністерства освіти і науки України, Європейського Союзу, ГО УМНІЦ, Всеукраїнської Асоціації викладачів історії та суспільних дисциплін «Нова Доба».

Це програма освітньої, психологічної та інтеграційної допомоги дітям, які постраждали від збройного конфлікту на Сході України та анексії Криму.

Метою виставки є сприяння процесу інтеграції внутрішньо переміщених осіб у місцеві громади, формування почуття співпереживання і розуміння ситуацій, у яких перебувають вимушені переселенці.

На виставці представлені 14 концептуальних зображень, за допомогою яких діти з числа ВПО висловили власне бачення хибних стереотипів, з котрими їм доводиться зустрічатись у нових життєвих обставинах. Вони наче втратили можливість бути сприйнятими без «викривлення образу» – чи то з боку нового середовища, а чи «старих знайомих».

Усі світлини зроблені у біло-чорних тонах, на кожній з робіт є елемент дзеркала, що створює ефект «задзеркалля».

Арт-проект – це спроба продемонструвати те, що іноді надто важко передати словами.

Провідний бібліотекар абонементу Ю.Горелкіна

Переглядів: 49 | Додав: Библио-1 | Теги: арт-виставка, арт-проект, діти з числа ВПО | Рейтинг: 5.0/2