П`ятниця, 24.11.2017, 08:36

Сєвєродонецька міська публічна бібліотека

Головна » 2017 » Жовтень » 29 » Шляхами подвигу та слави
Шляхами подвигу та слави

28 жовтня Україна відзначала День визволення від нацистських загарбників.

73 роки тому останній нацист покинув землю нашої Батьківщини.

В цей знаменний день ми схиляємо голови перед пам’яттю загиблих воїнів-визволителів та вклоняємося живим учасникам тих героїчних подій. Подвиг наших ветеранів – це еталон мужності, патріотизму, сили волі та справедливості. В такий день в бібліотеці зібралися ветерани Другої світової війни, жителі міста. Вшанувати подвиг живих, яких залишилося зовсім мало, і тих, хто віддав найцінніше за визволення України, прийшли представники міської влади. Виконуючий обов’язки першого заступника міського голови Зарецький Сергій Вікторович тепло привітав учасників свята та вручив грамоти та цінні подарунки учасникові Другої світової війни Шурші І.І. та активним членам ветеранської організації.

З сердечними словами привітання виступили замісник міського голови Гавриленко А.А. та голова ради ветеранів Корженко В.Ф. Виконуючий обов’язки голови благодійного фонду «Заради майбутнього» Мацегора В.В. в своєму виступі нагадав слухачам про страшні роки воєнного лихоліття і про те, якою ціною мир прийшов на землю України в 1944 році та нагородив ветеранів грамотами та грошовими заохоченнями.

Традиційно, щоб віддати шану загиблим, висловити в думках подяку за перемогу над ворогом на меморіал Слави покладали квіти. Право на це було надано Гавриленку А.А., Корженку В.Ф., Мацаєву В.С. та Полякову В.О.

Подарунком до свята був чудовий, з продумано підібраним репертуаром, концерт ансамблю народного хору «Надія» під керівництвом Чєпєлева Ю. https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1626695140715141.1073742096.180715845313085&type=1&l=363a5a0440

Переглядів: 106 | Додав: Библио-1 | Теги: визволення України, 28 жовтня, 73 роки | Рейтинг: 5.0/1