Библио-1
Головна » 2017 » Листопад » 23 » Пам'ять від жаху кричить
Пам'ять від жаху кричить

Щороку Україна в останню суботу листопада відзначає День пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій. Цей день покликаний донести правду про страшні злочини, скоєні в Україні, про які повинен знати кожен українець і ніколи не забувати.
Голодомор в Україні - одна з найбільших в історії людства гуманітарних катастроф. Це був свідомо й чітко спланований геноцид проти українського народу.

Страшна трагедія в історії нашої держави. Голодомор забрав мільйони людей. Тисячі розкуркулених і висланих у Сибір, розстріляних і замордованих у 1937-1939 роках. Таке не можна забувати. На десятиліття можна засекретити архіви. Можна приховати в глибинах спецсховищ викривальні документи. Та з пам’яттю народу нічого не вдієш, вона зберігатиме правду. Про штучний голодомор, як один із найжахливіших способів нищення народу свідчать спогади зібрані в книгах.

Напередодні сумної дати - Дня пам'яті жертв голодоморів та політичних репресій у бібліотеці для учнів ВПУ 92 пройшла презентація книги «Розколоте небо» Світлани Талан. Член національної спілки письменників України, неодноразовий переможець літературних конкурсів, «Золотий письменник України», топовий автор романів на гостросоціальну тематику у жанрі «реальні історії» Світлана Олегівна розповіла учням історію створення роману про жахливу трагедію, яка сталася в 1932-1933 роках. У романі "Розколоте небо" через життя української родини, через долю головної героїні Варі Світлана Олегівна розкрила весь жах, який відбувався на нашій рідній землі у ті страшні часи.

Переглядів: 204 | Додав: Библио-1 | Рейтинг: 5.0/4
«  Листопад 2017  »