Вівторок, 12.12.2017, 21:05

Сєвєродонецька міська публічна бібліотека

Головна » 2017 » Жовтень » 2 » Осенини ветеранської родини
Осенини ветеранської родини

Ще пахне сіно. Ще рояться оси.

Ще у дуплянках солодко медам.

А вже вночі навшпиньки ходить осінь

І полум’я жоржин задмухує садам.

Л.Костенко

Осінь… Красива пора. Замріяна, доросла… Восени буває все: кохання, мрії, сонце, сніг, дощ. Бо осінь – це не тільки сум золотого листопаду, печаль відлітаючого з журавлями літа, тихі дощі, але й буйство кольорів, бадьорий холодок осінніх ранків, місячні ночі …і пісні. Так, так, пісні. Адже разом з красунею осінню приходять свята. На одне таке свято приурочене до Дня людей похилого віку, а саме «Осенини ветеранської родини», зібралися в українській світлиці бібліотеки ветерани міста. Чому осенини? Та тому, що за вікном господарює щедра, багата і красива осінь, а присутні в світлиці вступили в період осінньої зрілості, мудрості і багатого життєвого досвіду.

Вже в самому оформленні заходу, вбранні учасників відчувалася атмосфера свята і бажання донести до глядачів звичаї та традиції українського народу, які складалися віками.

І присутні з задоволенням занурились у цей з теплотою душевною створений світ радощів, позитивних емоцій, веселощів. Звучали українські пісні – радісні, сумні, жартівливі. В кожній пісні відчувалася щира душа нашого народу, українська вдача, віра, надія і любов. А дарували їх глядачам Мартіян Р.М., Кисельова А.І., Сікоєва П.І., Мірошніченко Р.М., Носуля О.М., Удовинова В.Ю., Білоус Г.Й., Прокопенко М.І., Метьолкін О.А., Шабаліна З.І., Шмуль В.І.,Чухутіна К.О.

А яке ж свято без іскрометного українського танцю? Неперевершеними танцюристами були Дробіленко А.А. та Метьолкіна В.Ф., які отримали грім аплодисментів. Музичний супровід свята – це наш незмінний завзятий та веселий гармоніст Шаліна Н.О.

А взагалі учасниками дійства були всі, бо підспівували, сміялись, аплодували і навіть лунав художній свист.

Начальник відділу культури Бойкова К.В. сердечно привітала ветеранів зі святом.

Т.В. Плясунова, зам. директора благодійного фонду «Свято серця», не змогла залишити наших «артистів» без подарунків. І вони їх з вдячністю отримали.

Тож «Осенини ветеранської родини» – це освідчення в любові до нашої ветеранської родини, бажання зробити щось приємне, подарувати святковий настрій. Ми раді, що нам всім разом це вдалося. https://www.facebook.com/pg/Сєвєродонецька-міська-публічна-бібліотека-180715845313085/photos/?t

Бібліотекар І категорії сектору  мистецтв Т.Дикань

Переглядів: 212 | Додав: Библио-1 | Теги: ветеранська родина, День людей похилого віку | Рейтинг: 5.0/2