Середа, 18.10.2017, 23:01

Сєвєродонецька міська публічна бібліотека

Головна » 2017 » Вересень » 20 » Нові часи - нові комунікації!
Нові часи - нові комунікації!

Нові часи ставлять нові вимоги до сучасного бібліотекаря. Змінюються професійні орієнтири взаємодії бібліотекаря і читача як рівних партнерів у діловій комунікації. Культура комунікації будь-якого спеціаліста разом з професійною компетенцією – це найважливіша складова його фахової підготовки та безперервної самоосвіти.

Провідним бібліотекарям міської публічної бібліотеки Гарькавець Надії та Горелкіній Юлії пощастило взяти участь у тренінгу «Партисипація та комунікація» в рамках проекту «Підтримка згуртування та розвитку громад, що зазнали наслідків конфлікту на Донбасі», що впроваджує Міжнародна організація з міграції за підтримки Уряду Японії.

Під час тренінгу було висвітлено багато актуальних та цікавих питань, а саме, що таке комунікація та партисипація, особливості комунікації з соціально-вразливими групами, канали комунікації в громаді, спілкування між різними віковими групами та ін. Теоретичні знання були підкріплені роботою в малих групах.

Дякуємо чудовим кваліфікованим тренерам, за те, що поділилися своїми знаннями. В наш час, коли все частіше мова йде про розширення функцій бібліотек, книгозбірням потрібно стати справжніми центрами культури, інформації, освіти, дозвілля і соціально значущого спілкування різних категорій громадян.

Провідний бібліотекар, член МС УБА Горелкіна Юлія

Переглядів: 49 | Додав: Библио-1 | Теги: партисипація, комунікація, підтримка громад | Рейтинг: 5.0/1