Головна » 2017 » Листопад » 16 » Ми такі різні. Ми такі рівні
Ми такі різні. Ми такі рівні

В останні роки спостерігалося різке зростання числа випадків прояву нетерпимості, екстремізму і насильства у всьому світі. В результаті, окремі люди і цілі громади стають об'єктами насильства і жорстокості лише тільки в силу їх етнічної, релігійної, національної чи іншої самобутності. Такі загрози, будь то широкомасштабний геноцид або щоденне приниження в силу упереджень, повинні викликати тривогу у кожної людини.

16 листопада 1995 року ЮНЕСКО прийняла Декларацію принципів терпимості. У 1996 році Генеральна Асамблея ООН запропонувала щорічно 16 листопада відзначати Міжнародний день, присвячений терпимості. Декларація принципів терпимості проголошує, що всі люди за своєю природою різні, але рівні у своїй гідності та правах. Згідно з документом, терпимість означає повагу, прийняття і правильне розуміння багатого різноманіття культур світу, форм самовираження і способів проявів людської індивідуальності.

Сьогодні, саме в Міжнародний день толерантності, бібліотекарі публічної бібліотеки підготували інформаційне досьє по сучасними субкультурам для учнів ВПУ 92. По одному з визначень - «неформальне об'єднання людей на грунті спільних інтересів». Людина-неформал - це спроба показати свою індивідуальність, сказати: "Я - особистість". Субкультури є невід'ємною складовою сучасного соціуму. Всі субкультури переслідують одну мету - бути почутими. Кожен рух висловлює думки, почуття, бажання по-своєму, але всі вони хочуть бути понятими сучасним світом.

Під час зустрічі учні пробували розібратися в різноманітті сучасних субкультур. Хто ж їм ближче? Може ніжні «Ванільки» або ж похмурі прихильники містики Готи? А може ультрамодні хіппстери або ж волелюбні Панки?

Переглядів: 300 | Додав: Библио-1 | Рейтинг: 5.0/5
«  Листопад 2017  »