Субота, 24.02.2018, 12:47

Сєвєродонецька міська публічна бібліотека

Форма входу
Головна » 2018 » Січень » 25 » Літературний календар пам’ятних та знаменних дат на I квартал 2018 року
Літературний календар пам’ятних та знаменних дат на I квартал 2018 року

У час інформаційних технологій ми практично забули, що таке книга. Стара, добра паперова подруга в години дозвілля. Книги роблять дива. Читаючи, ми пізнаємо багато нового, стаємо більш обізнаними, мандруємо крізь час та простір, відкриваємо нові світи, знайомимось з надзвичайними людьми, разом з ними рушаємо у пригоди, розмірковуємо про важливі питання, знаходимо відповіді для себе та ще багато-багато чого. Читання збагачує нашу душу.

Ось тому Публічна бібліотека пропонує вам Літературний календар пам’ятних та знаменних дат на I квартал 2018 року.

СІЧЕНЬ

4 січня

55 років від дня народження Тимура Івановича Литовченка (1963), українського письменника-фантаста

Тимур Іванович Литовченко – український письменник-фантаст, інженер-металург, член Національної спілки письменників України, заступник голови Творчого об’єднання пригодників і фантастів при Київській організації НСПУ, керівник клубу любителів фантастики «Чумацький шлях».

Народився 4 січня 1963 року в Києві.

1986 – закінчив Київський політехнічний інститут (інженер-металург).

1986–1996 – працював в Інституті електрозварювання.

З повною версією Календаря можна ознайомитися, перейшовши за цим посиланням http://lib-sed.at.ua/load/literaturnij_kalendar_pam_39_jatni_i_znamenni_dati_v_i_kvartali_2018_roku/1-1-0-74

Переглядів: 95 | Додав: Библио-1 | Теги: Літературний календар, І квартал, 2018 | Рейтинг: 5.0/5