П`ятниця, 24.11.2017, 08:35

Сєвєродонецька міська публічна бібліотека

Головна » 2017 » Січень » 30 » Картування громад: робота триває
Картування громад: робота триває

26-28 січня 2017 р. у м. Дніпро відбувся другий семінар для ініціативних груп з картування громад за проектом «Містки громадської активності», що фінансується Європейським Союзом та впроваджується у партнерстві з ГО «Центр культурного менеджменту» (Львів), Благодійним фондом «Помагаєм» (Дніпро) та Фондом розвитку інформаційного суспільства (Варшава) у 2016-2018 рр. Семінар проводився для ініціативних груп, які представляють малі міста Дніпропетровської, Запорізької, Львівської, Харківської областей і контрольовані Україною території Донецької та Луганської областей.

Картування громади дає можливість зробити оцінку ресурсного потенціалу громади, озвучити невирішені питання, спільно виробити ідеї й закласти основи для розвитку міста.

Учасниками проекту від міста Сєвєродонецьк були Олег Невениця та Юлія Горелкіна. Вони отримали знання, навички та практичний досвід від кваліфікованих тренерів та мають цілу низку можливостей для розвитку своєї громади, реалізації цікавих проектів, участі в наступних етапах дворічного проекту «Містки громадської активності».

Протягом 3 днів було розглянуто безліч цікавих тем: картування громад: глобальний та локальний погляд, суспільні дослідження як елемент процесу картування, якісні та кількісні методи дослідження, PR для громадських ініціатив. Але найбільш цікавою та корисною стала тема соціальні медіа та інструменти онлайн і робота з Google Forms, Doodle.

Окремо висловлюємо подяку за практичну роботу тренеру Юрію Антощуку.

Чекаємо на нову зустріч!

Переглядів: 264 | Додав: Библио-1 | Теги: Дніпро, картування громад, семінар з картування | Рейтинг: 5.0/1