Середа, 18.10.2017, 23:03

Сєвєродонецька міська публічна бібліотека

Головна » 2017 » Березень » 12 » І знову лялька-мотанка
І знову лялька-мотанка

Всі ми мріємо про щастя та здоров’я для себе та близьких людей, про мир і спокій в родині. Наші прадіди-слов’яни виготовляли обереги для захисту від усього злого та недоброго . Майже по всій території України колись були поширені ляльки із соломи, трави, очерету, льону, кукурудзи, маківок.

В наш нелегкий тривожний час українці повертаються до своїх джерел, бо слов’янські обереги захищають не тільки від зла ззовні, але й від зла в собі – від поганих думок, сумнівів, образ. Ось і вирішили на черговому занятті виготовити ляльку-мотанку Порадницю.

Яка ж вона та Порадниця? Головна її відмінність від інших ляльок-мотанок – це два ключі на поясі. Більший - для розв’язання великих життєвих проблем, менший – для вирішення дрібних поточних питань.

Якщо ви схильні до сумнівів і вагань, якщо вам складно приймати рішення, зробіть собі Порадницю і все владнається саме по собі.

Виготовити ляльку вам завжди допоможуть на наших майстер-класах, черговий відбудеться 23 квітня о 13 годині, всі питання за телефоном: 4-32-84.

Бібліотекар І категорії сектору літератури з мистецтва Т.Дикань

Переглядів: 75 | Додав: Библио-1 | Теги: майстер-клас, ляльки-мотанки | Рейтинг: 4.3/3