Середа, 18.10.2017, 22:57

Сєвєродонецька міська публічна бібліотека

Форма входу
Головна » 2017 » Березень » 9 » І оживе добра слава, Слава України! (Т.Шевченко)
І оживе добра слава, Слава України! (Т.Шевченко)

Щороку в Україні відзначають «Шевченківські дні» 9 і 10 березня, які припадають на роковини народження і смерті поета.

Шевченко – у нашій мові, він – на вишитих картинах та рушниках, поруч з образами майже у кожній сільській хатині, його ім'я назавжди увіковічено і в нашому місті: вулиця, пам'ятник поету; у місті Старобільську розташований Луганський національний університет імені Т.Шевченка. Національна премія імені Тараса Шевченка, яку присуджують за вагомий внесок у розвиток культури і мистецтва – це найвища творча відзнака в Україні.

Ця людина дала нам життя у власній історії, власній країні. І в цьому була, є, і залишається його місія, послання, прохання і звернення до нас «і живих, і мертвих, і ненароджених».

Якщо поглянути ширше – сьогодні Україні як ніколи потребує глибинне розуміння Тараса Шевченка, його творів. Час зрозуміти – ми, українці, не повинні ненавидіти когось, ми маємо любити себе!

Тому Шевченко завжди актуальний, завжди цікавий і модерний, а його поезія – неповторна, самобутня і самодостатня. Запрошуємо вас відкрити для себе ще раз його поетичні твори і збагнути звідкіля у нього така непереможність.

Провідний бібліотекар Н.Гарькавець

Переглядів: 70 | Додав: Библио-1 | Рейтинг: 5.0/3