Середа, 20.09.2017, 04:59

Сєвєродонецька міська публічна бібліотека

Головна » 2017 » Січень » 29 » Децентралізація: зміни заради майбутнього
Децентралізація: зміни заради майбутнього

Про необхідність децентралізації влади в Україні говорять вже давно, більш того, в багатьох регіонах вона вже успішно крокує.

Для того, щоб зрозуміти механізм реформи і розібратися в новій системі публічного управління, 25 січня на базі Луганської обласної бібліотеки імені М.Горького у місті Старобільську і відбувся семінар-тренінг з керівниками та методистами центральних районних та міських бібліотек та музеїв по формуванню постійно діючої системи інформування населення з питань децентралізації.

Ігор Володимирович Агібалов  - директор Луганського відокремленого підрозділу установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» - проінформував присутніх про законодавчі основи, методи та процедуру створення об’єднаних територіальних громад, про стан процесу децентралізації в Луганській області. Було розглянуто досягнення і проблеми, проведено паралель і порівняння процесу децентралізації з іншими регіонами України.

Начальник відділу дошкільної та загальної середньої освіти Департаменту освіти та науки ЛОДА Наталія Станіславівна Сагіна і заступник начальника управління культури та релігій ЛОДА Володимир Юрієвич Виборний проінформували про реформування системи освіти і культури відповідно в умовах створення об’єднаних територіальних громад.

Бібліотека, як культурний осередок місцевої спільноти, має потужний інформаційний ресурс по просуванню ідей реформи, доведенні інформації до населення. На базі нашого Центра регіональної інформації можна отримати інформацію про законодавчі основи, напрямки, механізми, строки формування територіальної організації влади тощо.

Переглядів: 261 | Додав: Библио-1 | Теги: децентралізація влади, семінар-тренінг | Рейтинг: 5.0/4