Середа, 20.09.2017, 04:56

Сєвєродонецька міська публічна бібліотека

Головна » 2017 » Липень » 23 » ЦЕЙ ЗНАКОВИЙ ДЛЯ МІСТА ДЕНЬ
ЦЕЙ ЗНАКОВИЙ ДЛЯ МІСТА ДЕНЬ

22 липня 2017 року Сєвєродонецьк святкував третю річницю визволення від незаконних збройних формувань. До святкових заходів приєдналася і наша публічна бібліотека.

В рамках заходу відбулась презентація виставки «ЦЕЙ ЗНАКОВИЙ ДЛЯ МІСТА ДЕНЬ», на якій була представлена література про неоголошену війну, яка триває на сході країни, про учасників і героїв АТО, патріотів, завдяки яким ми зараз живемо, працюємо, кохаємо.

До Акції єднання «СЄВЄРОДОНЕЦЬК – ЦЕ УКРАЇНА» долучилися і дорослі, і малі. Всі бажаючі отримували маленькі прапори України, а також жовто-блакитні стрічки, які пов’язували на єдину велику стрічку «ЄДНАЙМОСЯ, БРАТТЯ Й СЕСТРИ!».

Дякуємо всім, хто приймав участь у заходах за тепле спілкування, небайдужість, увагу.

22 липня – справжнє свято для нашого міста, всієї нашої країни, адже Сєвєродонецьк – це Україна, і так буде завжди!

Переглядів: 125 | Додав: Библио-1 | Теги: акція єднання, 22 липня | Рейтинг: 5.0/3