Неділя, 21.01.2018, 17:20

Сєвєродонецька міська публічна бібліотека

Головна » 2017 » Жовтень » 31 » Бібліотека та інформаційна війна
Бібліотека та інформаційна війна

Як протистояти інформаційній агресії та маніпулюванню свідомістю? Як готувати бібліотечні заходи в період інформаційної війни? Як протистояти негативному впливу і не стати зброєю в цій прихованій війні? Всі ці питання були у центрі уваги на семінарі з питань інформаційної безпеки, який 31 жовтня для бібліотек міста Сєвєродонецька провела команда найдосвідченіших фахівців Луганської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М. Горького: Риб’янцева Інна Павлівна, Моісєєва Світлана Анатоліївна та Крестиніна Наталія Афанасіївна.

"Інформаційна війна", "інформаційна агресія" - ще три роки тому ми навіть не замислювалися над цими поняттями. Але час диктує свої правила, і сьогодні публічні бібліотеки лицем до лиця зіткнулися з цими проблемами. Консультації фахівців щодо питань медіаграмотності та запобігання маніпулюванню свідомостю стали в нагоді. Під час семінару мова йшла про те, як розрізняти фейкову інформацію у мережі Інтернет, яким чином уникати негативного впливу ворожої інформації та як готувати соціокультурні заходи для користувачів в умовах гібридної війни.

Переглядів: 94 | Додав: Библио-1 | Рейтинг: 5.0/4