Головна » 2018 » Лютий » 14 » Бібліотека не тільки отримує, але й дарує книги!
Бібліотека не тільки отримує, але й дарує книги!

14 лютого в багатьох країнах відзначають крім Дня святого Валентина, ще одне свято, а саме - Міжнародний день дарування книг. Започаткований він був у 2012 році американкою Еммі Бродмур. Ідею підказав її маленький син, який запитав маму, чому немає особливого дня, коли люди дарують один одному книги. З кожним роком все більше книжок, як уже прочитаних, так і зовсім нових, вирушає в дорогу в усі куточки світу.

Мета Міжнародного дня дарування книг – надихнути людей подарувати 14 лютого книгу – бібліотеці, другу, членам родини. Вважається, що у цей день мають об'єднатися і ті, хто дарує книги, і ті, хто прищеплює любов до читання. І сьогодні сєвєродонецька міська публічна бібліотека теж отримала подарунок від представників посольства США - книги американських авторів в перекладі українською.

А ще до нас завітав Центр соціальної реабілітації дітей з інвалідністю «Лучик». Вони дізнались як проводжають Масляну за стародавніми обрядами і традиціями українського народу. Взяли участь в хороводах та іграх. Крім розважальної програми бібліотекарі подарували дитячі книжки гостям!

Провідний бібліотекар абонементу Ю.Горелкіна

Переглядів: 102 | Додав: Библио-1 | Теги: Міжнародний день дарування книг, Посольство США, Еммі Бродмур | Рейтинг: 5.0/2
«  Лютий 2018  »